Alior Bank jest najbardziej przyjazny dla przedsiębiorców – wynika z najnowszego rankingu magazynu „Forbes”

Dom - Finanse - Alior Bank jest najbardziej przyjazny dla przedsiębiorców – wynika z najnowszego rankingu magazynu „Forbes”

17.06.2019-273 widoki -Finanse

Alior Bank jest najbardziej pokojowy dla przedsiębiorców  wynika z najnowszego rankingu składu Forbes

Wysoka właściwość obsługi i partnerskie traktowanie oraz szybkość procesów – tego od banków oczekują dziś przedsiębiorcy i według takich właśnie kryteriów typują bank, z którym potrzebują rozwijać swoje interesy. Przy najnowszym badaniu, które po dwudziestu różnych bankach z ofertą dla biznesu przeprowadziła na zlecenie redakcji „Forbesa” renomowana pracownia Kantar Nasz kraj, najlepiej wypadł Alior Bank. Doceniono nie tylko klasa obsługi, ale także zdolność pozyskania klientów, zdalne kanały kontaktu i wygląd placówek.

Alior Bank zdobył pierwsze miejsca w rankingach magazynu „Forbes” jako „Najbardziej przyjazny bank dla firmy” i „Rekomendowany dla firmy”. – Małe przedsiębiorstwa istnieją ważnym klientem Alior Instytucji finansowej i jesteśmy dumni wraz z przyznanych nam wyróżnień, które są dowodem na to, że jesteśmy dla firm rzetelnym partnerem – powiada Maciej Surdyk, Wiceprezes Zarządu Alior Banku.

Foto: materiały prasowe Maciej Surdyk, Wiceprezes Zarządu Alior Instytucji finansowej, odpowiedzialny za Obszar Klienta Biznesowego

Wsparcie dla progresu

W Polsce działa już ponad 1, 8 mln przedsiębiorstw, z czegoż znaczącą większość, bo aż 99, 8 proc., konstytuują firmy mikro, małe jak i również średnie. Rocznie otwiera się ponad 350 tysięcy oryginalnych działalności, z czego Alior Bank, uznany właśnie za „Najbardziej przyjazny bank na rzecz firmy” według wspomnianego rankingu, pozyskuje dzisiaj ok. 2 tys. mikro i drobnych firm miesięcznie. W sumie w portfelu Alior ma ich około 140 tys., co daje ok. siedmiu proc. udział w tym segmencie na rynku bankowym.

Elastyczna oferta

Dostrzegając potencjał tego segmentu, Alior Bank stworzył dla kontrahentów rozbudowaną, elastyczną ofertę, wraz z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i dobrą jakością obsługi. – Dążymy do tego, aby zostać bankiem pierwszego wyboru dla firm – tłumaczy Maciej Surdyk. Na początku tego roku, właśnie przy trosce o przedsiębiorców, Alior Bank wprowadził nowe standardy obsługi klientów biznesowych po oddziałach.

Szybka pomoc

Przedsiębiorcy doceniają także szybkość obsługi. W Alior Banku decyzja kredytowa podejmowana jest w 30 minutek, a środki uruchamiane na rachunek klienta w przeciągu 24 godzin od podpisania umowy. A żeby było jeszcze sprawniej, bank oferuje cyfrowe technologie.

Jako jeden z pierwszych banków w Polsce Alior Bank udostępnił usługę Apple Pay dla przedsiębiorców. W swoim ofercie znajduje się także bezpłatna księgowość online, przydatna w rozliczeniu książki przychodów i rozchodów. Za pośrednictwem prowadzonego przez Alior Pula portalu zafirmowani. pl sklepy mogą także bezpłatnie generować pliki JPK oraz zasięgać informacji o zmianach prawnych np. w ramach ochrony danych empirycznych osobowych, korzystać z posługi windykacyjnej. Co ważne, wówczas platforma dla wszystkich biznesmenów, nie tylko dla klientów


Alior Banku.

Niebawem oferta Banku dla przedsiębiorstw zostanie również rozszerzona na temat dwie karty: wielowalutową spośród obsługą aż 23 walut obcych oraz kartę kredytową MasterCard Business Lotos, w jakiej obrębie przedsiębiorcy dostaną atrakcyjny plik korzyści. Jego głównym pozytywem będzie obniżka ceny litra paliwa dostępnego na stacjach Lotos o 16 groszy oraz atrakcyjne rabaty m. in. na myjnię i wybraną ofertę gastronomiczną Cafe Punkt.

Partner publikacji: Alior Bank

Tagi: bazy małe firmy Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi poglądami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i reguły obowiązujące na Facebooku mieszczą się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. Na jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, może uniknąć kary. Należy czynny żal

AUTOPROMOCJI Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia kategorię po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Banku i kliku pracowników. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie

Związane z