Gdzie miliarderzy i milionerzy trzymają swoje pieniądze?

Category: Konto Bankowe
16 marca 2021

noctis lucis caelum

Srebrny członek

Czy Bill Gates lub Carlos Slim mogliby pójść do banku i po prostu wypłacić miliard? Jak ludzie definiują swoją wartość, jeśli nie wszystkie pieniądze są w banku?

Edycja: pytanie uzupełniające, jeśli posiadasz 100 milionów dolarów na loterii i zgarnąłeś kwotę ryczałtową, gdzie byś włożył te pieniądze? Ludzie, którzy mają miliardy, mają już plan, kiedy inwestują swoje pieniądze, ale co z osobą, która nagle ma przydział pieniędzy na swoje standardowe konto bankowe?

czy też umieszczają je na podstępnych zagranicznych rachunkach bankowych, aby uniknąć podatków.

Rozumiem, że są giełdy, fundusze rynku pieniężnego itp., Ale gdzie większość milionerów ma swoje miliony?

Czy mają na przykład konto bankowe, na którym są miliony? Na przykład idą do Bank of America i wypłacają 300,00 dolarów ze swojego konta o wartości 10 milionów dolarów?

Czy mają to na giełdzie? Jeśli tak, to co zrobią, jeśli sprzedadzą jakieś akcje? Gdzie kończą się te „prawdziwe pieniądze”?

Czy rozumiesz, o co mi chodzi?

Pytam, bo wydaje mi się, że czegoś mi brakuje, kiedy posiadanie dużej ilości pieniędzy w banku wydaje się złym pomysłem. 100 000 USD i nie więcej jest ubezpieczone przez FDIC. Wydaje się też trochę głupie, aby wszystkie aktywa płynne (?) Były uwięzione w akcjach.

Rozumiem, że niektórzy bogaci ludzie kupują domy, drogie samochody i inne (głównie) cenne aktywa. Nie mówię o tym, mówię o tym, co dzieje się z resztą ich pieniędzy.

freud198

Nowy członek

Rcpb2000

Srebrny członek

W skarbcu w ich domu.

Załączniki

Złote członkostwo

Większość z nich dotyczy cyfrowych pieniędzy i inwestycji.

Kiedyś nasz były klient zamówił ogromne ilości fizycznych FRN i fizycznego złota podczas krachu / strachu banku. W końcu zdeponował FRN z powrotem na swoich kontach bankowych. Nie jestem jednak pewien, czy wypłacił swoje złoto.

Więc jeśli nie jesteś tego świadomy, naprawdę możesz zamówić palety w fizycznych FRN od karmionych. Ale sprawią, że zapłacisz za usługę. Zarówno po to, aby dostać pieniądze w łapy, jak i zdeponować je z powrotem w systemie.

latemetal

Członek Midasa

historyrepete

Srebrny członek

W skarbcu w ich domu.

JFN111

Srebrny członek

Prezydent Franklin D. Roosevelt

platinumdude

Gold Chaser

Billboard

Silver Miner

Jeśli jesteś bardzo zamożny, twoje relacje z bankierami są inne i wymagają zupełnie innej perspektywy niż przeciętny Joe. Ze względów płynnościowych, oprócz posiadania niektórych FRN, większość ich środków pieniężnych stanowią obligacje skarbowe.

Po pierwsze, najbardziej zamożni ludzie są właścicielami swoich banków, więc w rzeczywistości są częścią systemu płatniczego, dlatego ich preferowaną metodą zaufania między sobą jest posiadanie i zastawianie nam skarbów.

Następnie, aby zapewnić płynność, mają kilka linii kredytowych w różnych bankach i walutach. Dalej są ich rachunki maklerskie dotyczące papierów wartościowych i towarów. A potem aktywa fizyczne, od nieruchomości po metale szlachetne.

Okowy

Deep Sixed

Więc rozumiem, że kupujesz lunch?

JFN111

Srebrny członek

Więc rozumiem, że kupujesz lunch?

Prezydent Franklin D. Roosevelt

Brzydka prawda

Członek Midasa

Większość bogatych, których znam. Nie znam żadnych miliarderów.

1. Nie mają długów.

2. Dochód z konserwatywnych inwestycji jest większy, niż potrzebują / wydają / żyją w ciągu roku, więc mają wzrost.

3. Organizują swoje życie tak, aby płacić jak najmniejszy podatek.

4. Większość przypomina „The Millionaire Next Door”. Dżinsy i starszy samochód. rób kilka rzeczy, ale w zasadzie żyj prostym, cichym życiem.

Kara śmierci jest w 100% skuteczna wobec recydywistów.

NIGDY nie chodziło o wirus!

Wytnij kabel do DEFUNDOWANIA nba, nfl, mlb

hoarder

Wspierający witrynę

Słowa mogą być używane do przekazywania informacji, a słowa mogą być używane do zapobiegania przekazywaniu informacji.

W skorumpowanym społeczeństwie prawdę można znaleźć w tym, czego nie wolno mówić.

wallew

Złote członkostwo

aby zostać uznanym za „ stare pieniądze ”, musi znajdować się w rodzinie MINIMUM trzech pokoleń i OGÓLNIE co najmniej 100 milionów dolarów

Facet, którego znam, JEST w trzecim pokoleniu, ale ma mniej niż 50 milionów, więc nie jest uważany za starego pieniądze

o ile wiem większość jego pieniędzy jest na rachunkach szwajcarskich z pewną dywersyfikacją w innych lokalizacjach – myślę, że wspomniał o Kajmanach, ale mogę się mylić

Żyje z interesów swoich kont – zabawne jest to, że świetnie zarabia na rynkach ropy / gazu i rzadko dotyka swoich kont

Myślę, że kiedy to masz i nie musisz się tym martwić, w końcu dowiesz się, co możesz zrobić, aby zarobić więcej pieniędzy i zrobić to.

Nigdy nie będę miał tego problemu – po prostu za stara, żeby już się tym przejmować

EO 11110

ZABÓJCIE CENSORSHIP

hoarder

Wspierający witrynę

Słowa mogą być używane do przekazywania informacji, a słowa mogą być używane do zapobiegania przekazywaniu informacji.

W skorumpowanym społeczeństwie prawdę można znaleźć w tym, czego nie wolno mówić.

Argentium

Członek Midasa

W skarbcu w ich domu.

„Dwie najpowszechniejsze substancje we Wszechświecie to wodór i głupota”.

Bądź Grinderem Organów, a nie Małpą.

Bilion dolarów to stos banknotów o wartości 100 dolarów, wysoki na 679 mil.

Okowy

Deep Sixed

Co? Mówiłeś coś?

rockriver

Poszukiwacz

Nie wiem…

ale to co widziałem to.

przyjaciel na aukcji nieruchomości, zamiast wypisać czek na kaucję, napisał jeden z ceną nieruchomości, którą właśnie wygrał, oferując wysoką cenę 200 000 dolarów.

starsza para ubrana w pomarszczone ubrania „rolnika” w biurze maklerskim, gdzie wszyscy patrzyli na nich z góry … idą wolno, źle ubrani, prowadząc 10-letniego poobijanego buicka. był emerytowanym weteranem korpusu powietrznego armii PE i II wojny światowej. pośrednik pomagający im był jedyną osobą, która okazywała im szacunek. konto było ponad 2 miliony.

plantacja trafiła na aukcję. duża firma ubezpieczeniowa na życie zwróciła się do wygrywającego oferenta z propozycją finansowania. Mężczyzna był już właścicielem jednej plantacji w pobliżu.

wygrywający licytant wystawił czek na łączną cenę (nieco poniżej 20 milionów) z komentarzem „nie powinieneś licytować, jeśli nie masz pieniędzy, aby za to zapłacić”

firma zajmująca się budownictwem nieruchomości komercyjnych miała wielotysięczne „ranczo” w innym stanie odległym o 2000 mil. Zapytałem go, czy ma samolot. odpowiedź „nie. są bardzo drogie. aby zrobić to dobrze, potrzebujesz modelu xxx. i potrzebujesz 10 milionów płynu, aby to zrobić. Więc wziąłem to, był multimilionerem, ale nie płynnym 10 milionami.

wiele dużych gospodarstw na mojej wsi było „w rodzinie” od pokoleń. wartości mogą wynosić miliony. 2000 akrów i od 3 do 5000 akrów na akr to własność wolna od długów.

więc ci ludzie mają majątek farmy wynoszący 5 milionów i więcej. ale może nie być płynny, ale za milion lub dwa.

duży właściciel farmy (ponad 20000 akrów) otrzymał gospodarstwo z powodu serii małżeństw trwających od 4 pokoleń. Ciekawostką jest to, że wszyscy nowi właściciele szanowali ziemię i nie oszaleli na punkcie wszystkich pieniędzy. w rzeczywistości każde pokolenie dodane do farmy. lokalny bank potrzebował większej płynności. otrzymali milionową pożyczkę od właściciela farmy w gotówce, którą bank spłacił.

prywatność jest ważna dla niektórych z tych ludzi. duża farma zostanie sprzedana przy filiżance kawy lub innego napoju. nikt nigdy nie wiedział, że sprzedający jest zainteresowany sprzedażą.

Nieruchomości od 5 do 15 milionów $. brak pożyczek.

w powyższych przykładach kilka z tych osób jest głównymi udziałowcami / dyrektorami w lokalnych bankach.

multimilioner i duży właściciel ziemi udał się do lokalnego biznesu, prowadząc swoją starą ciężarówkę ubrany jak zwykle, spodnie khaki, brogany i koszulę roboczą. wiek 75. chciał kupić przedmiot za 10000 $

. wręczył sekretarce paczkę zawiniętą w folię aluminiową, która była bardzo zimna. uśmiechnęła się do rolnika. znała już odpowiedź, skąd się to wzięło, tak jak on to zrobił wcześniej. trzyma frns zawinięte w aluminiową folię na dnie swojej finanso zamrażarki. nie miał dzieci… siostrzenice i siostrzeńcy dostali jego farmę, ziemię, domy do wynajęcia i gotówkę.

niektórzy dostali dużo. niektórzy trochę. niektórzy, którzy myśleli, że otrzymają duży spadek, dostali -0- był mądrym człowiekiem.

Akcje coca coli zostały sprzedane sto lat temu przez wiele banków na południowym wschodzie. w niektórych miastach jest wiele starych wdów (wdów po koksie), które siedzą za milionami dolarów zapasów koksu, które wciąż rosną. nie wiedziałbyś, że to multimilionerzy, żeby zobaczyć większość wdów.