Kredyty hipoteczne USDA: co musisz wiedzieć

17 lutego 2021

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną porównywarką reklamową. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez dostarczanie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Bankrate współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Jak zarabiamy pieniądze.

Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą się pojawiać w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

 • Może. 13, 2020 /
 • 3 minuty czytania

Peter Walter / Getty Images

Podziel się tą stroną

Dzielić

W Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

Rzetelność redakcyjna

Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

Kluczowe zasady

Cenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

Niezależność redakcyjna

Redakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz ufać, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

Jak zarabiamy pieniądze

Masz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie staramy się zapewniać konsumentom fachowe porady i narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu przez całe życie.

Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy dostarczać wysokiej jakości treści, konkurencyjne stawki i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy, czy w wybranym przez Ciebie zakresie oceny zdolności kredytowej, również mogą mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

Który bank wybrać?

Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje bankowe w 3 prostych krokach.
Zaczynaj

Pożyczka mieszkaniowa USDA jest kredytem hipotecznym bez przedpłaty dla nabywców domów o niskich i średnich dochodach na obszarach głównie wiejskich. Jest to ogólnokrajowy program stworzony przez Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych w celu pomocy w finansowaniu pożyczek dla nabywców domu po raz pierwszy lub osób, które nie spełniają wymagań dotyczących konwencjonalnych kredytów hipotecznych.

Korzyści z kredytu hipotecznego w USDA obejmują brak zaliczki i mniejsze wymagania kredytowe dla kredytobiorców. Wadą jest to, że nieruchomość musi znajdować się na obszarze zatwierdzonym przez USDA, a pożyczkobiorcy nie mogą przekraczać limitów dochodów.

Tutaj omówimy podstawy pożyczek USDA, w tym:

 • Nieruchomości, które kwalifikują się do pożyczek w USDA
 • Wymagania dotyczące pożyczki USDA
 • Minimalna wpłata zadatku
 • Warunki dochodowe

Jaki rodzaj nieruchomości kwalifikuje się do pożyczki w USDA?

Domy zakupione za pożyczki USDA muszą znajdować się na kwalifikujących się obszarach wiejskich. USDA definiuje te obszary jako „otwarty teren lub dowolne miasto, wieś, miasto lub miejsce, w tym bezpośrednio przylegający gęsto zaludniony obszar, który nie jest częścią obszaru miejskiego ani z nim nie jest powiązany.

Wymagania ludnościowe różnią się w zależności od cech nieruchomości. Maksymalny limit populacji to 20000, o ile jest to obszar wiejski i nie znajduje się w metropolitalnym obszarze statystycznym (MSA). Musi również znajdować się na obszarze z „poważnym brakiem kredytów hipotecznych dla rodzin o niższych i średnich dochodach, jak podaje strona internetowa USDA.gov.

Najłatwiejszym sposobem sprawdzenia, czy dom znajduje się na obszarze kwalifikującym się do USDA, jest sprawdzenie strony internetowej USDA.gov tutaj.

Jakie są wymagania dotyczące pożyczki w USDA?

Program USDA jest jak każda opcja kredytu mieszkaniowego, istnieją pewne wymagania, które musisz spełnić. Jeśli zaznaczysz poniższe pola, możesz kwalifikować się do pożyczki USDA:

 • Jesteś obywatelem USA lub stałym mieszkańcem z zieloną kartą.
 • Dom byłby Twoim głównym miejscem zamieszkania.
 • Spełniasz wymagania dochodowe.
 • Masz dobrą opinię we wszystkich programach federalnych.
 • Możesz przedstawić historię lub dowód terminowych płatności rachunków, takich jak czynsz lub pożyczka samochodowa.
 • Nieruchomość znajduje się na kwalifikującym się obszarze.
 • Kredytobiorcy z aktywami przekraczającymi limity USDA mogą być zobowiązani do wpłacenia zaliczki.

Jakie są opłaty za pożyczkę USDA w 2020 roku?

Kredyty hipoteczne USDA wiążą się z dwiema opłatami charakterystycznymi dla tego programu pożyczkowego: opłatą gwarancyjną z góry i opłatą roczną. Obie te opłaty obciążają pożyczkodawcę, który następnie zwykle przerzuca koszt na pożyczkobiorcę.

Powodem obu tych opłat jest utrzymanie neutralności dotacji dla kredytów USDA, co oznacza, że ​​wszelkie straty poniesione przez program są pokrywane z tych opłat, a nie z dolarów podatników. W zależności od potrzeb programu opłaty mogą zmieniać się corocznie.

Opłata gwarancyjna z góry za rok podatkowy 2020, który trwa od 1 października 2019 r. Do 30 września 2020 r., Wynosi 1 procent kwoty pożyczki. Opłata ta często może zostać wpłacona do kredytu hipotecznego, zamiast płacić ją z własnej kieszeni. Roczna opłata za rok obrotowy 2020 wynosi 0,35 procent kwoty kredytu. W związku z tym kredyt hipoteczny w wysokości 100 000 USD miałby jednorazową płatność w wysokości 1000 USD i stałą spłatę w wysokości 350 USD rocznie przez cały okres spłaty pożyczki.

Inne koszty kredytu hipotecznego w USDA mogą obejmować:

 • Opłaty początkowe
 • Opłata za wniosek o pożyczkę
 • Tytuł ubezpieczenia
 • Opłaty za przetwarzanie lub ubezpieczenie
 • Raport kredytowy i opłaty notarialne
 • Ocena
 • Punkty rabatowe (jeśli zdecydujesz się je kupić)

Jakie są wymagania dochodowe w przypadku pożyczki w USDA?

Program pożyczkowy USDA jest skierowany do nabywców domów o niskich i średnich dochodach. Z tego powodu kandydaci nie mogą zarabiać więcej niż limity dochodów określone w tym programie federalnym. Limity te różnią się w zależności od obszaru miejskiego i wielkości rodziny. W droższych rejonach pułap dochodów jest wyższy. Limity dochodów również zmieniają się wraz z wielkością rodziny, więc w przypadku rodzin, które mają więcej członków, limit dochodu wzrasta proporcjonalnie.

W maju 2020 r. USDA podniosła podstawowe limity dochodu w większości hrabstw. Roczny limit dochodu dla jedno- do czteroosobowego gospodarstwa domowego wynosi obecnie 90 300 dolarów lub 119 200 dolarów dla gospodarstw domowych od pięciu do ośmiu osób. Na przykład w mieście o wyższych kosztach, takim jak Los Angeles, limit wzrasta do 131 100 USD. USDA ustala limity na 115% lub poniżej mediany dochodu gospodarstwa domowego w każdym regionie. Są one aktualizowane co roku.

Aby uzyskać najdokładniejsze dane, ważne jest, aby sprawdzić maksymalne limity dochodu dla wielkości rodziny i miejsca zamieszkania. Możesz również uzyskać dostęp do nowego kalkulatora hipotecznego USDA, aby oszacować miesięczne spłaty pożyczki w Twojej okolicy.

Plusy i minusy pożyczek USDA

Korzyści z USDA obejmują takie rzeczy, jak mniej rygorystyczne wytyczne dotyczące oceny kredytowej i wymóg braku zaliczki. Może to być świetny program dla osób kupujących domy z budżetem, który jest elastyczny w kwestii miejsca zamieszkania.

 • Nie jest wymagana zaliczka
 • Łagodne wymagania dotyczące zdolności kredytowej
 • Sprzedawca może pokryć koszty zamknięcia
 • Pożyczki USDA są dostępne zarówno na zakup, jak i na refinansowanie nieruchomości
 • Często mają niskie stałe stopy procentowe

Wady mieszczą się w tym temacie: restrykcyjne. Istnieją ograniczenia dotyczące miejsca zakupu, a także ograniczenia dochodów.