Temat: Gospodarka

Dom - Pieniadze - Temat: Gospodarka

24.06.2019-512 widoki -Pieniadze

Bankomaty sezonowe w miejscowościach turystycznych  Pieniądze

  • Projekt budżetu na 2019 dwanaście miesięcy do komisji sejmowych
  • Koniec ze zmianą czasu? Komitet Europejska przedstawi propozycję
  • W tę niedzielę zrobisz zakupy. Potem długa przerwa
  • Gospodarka rośnie, ale inwestycje rozczarowały
  • Coca-Cola kupuje znaną sieć kawiarni

Operatorzy internecie bankomatów instalują sezonowe wyposażenia w kurortach turystycznych. Najwięcej dodatkowych bankomatów udostępni Euronet, bo aż 130 urządzeń.

Do końca czerwca firma Euronet zainstaluje dodatkowych 130 urządzeń w najpopularniejszych miejscowościach wypoczynkowych w Polsce. Polski niebiesko-żółte urządzenia tejże sieci pojawią się po 20 nowych lokalizacjach. Wyekwipowania sezonowe będą dostępne do końca września.

Obligatoryjny odpoczynek od opłat za parkowanie. Jest projekt

Coraz więcej

„Podobnie jak na przykład w latach ubiegłych, multum maszyn zostanie zainstalowanych po kurortach nadmorskich, m. in. w Pobierowie, Łebie, Władysławowie, Dziwnówku, Rewalu, Ustroniu Morskim oraz Krynicy Morskiej. Na dodatek, kilka maszyn zostanie zainstalowanych w Gdańsku na czas i w związku spośród organizowanym Jarmarkiem Św. Dominika” - informuje sieć po komunikacie.

Problemów z wypłatą gotówki nie będą mieli także pasjonaci żeglarstwa śródlądowego i wypoczynku na Mazurach, bo dodatkowe maszyny Euronetu z gotówką pojawią się w sąsiedztwie popularnych portów w Giżycku, Sztynorcie, Mikołajkach czy Rucianem Nidzie.

– Gotówka i nieskomplikowany dostęp do niej przy dalszym ciągu są niesłychanie ważne, co szczególnie uwidacznia się w czasie wczasów, podczas których często nie istnieje możliwości płatności kartą zbytnio wypożyczenie kajaku czy lekcję windsurfingu – mówi Ewa Miziołek, dyrektor marketingu i wsparcia sprzedaży Euronet Polska i dodaje – Ludzie z polski przyzwyczaili się już do tego, że bankomaty Euronet na co dzień są zawsze „pod ręką” i oczekują wręcz egzystencji naszych maszyn w miejscach, do których wybierają się na urlop.

Także PKO BP

Również pula PKO BP w sezonie letnim udostępni 17 mobilnych bankomatów. Jak informuje bank osiem urządzeń już działa m. in. na Helu, we Władysławowie, Łebie, Mielnie oraz Świnoujściu. A następne 9 będzie działać w drugiej połowie czerwca. Wyposażenia te będą funkcjonowały do odwiedzenia końca września bądź w zależności od tego, jak sezonowo będzie występowało popyt na gotówkę.

Dodatkowe urządzenia w miejscowościach krajoznawczych udostępni też sieć IT Card, która jest właścicielem bankomatów PlanetCash. Postawi pani 28 maszyn m. in. w Chałupach, Darłowie, Juracie, Łebie, Mielnie, na Helu oraz Władysławowie.

Związane z