Przegląd prawa Gonzagi

Category: Będziesz Mógł
17 lutego 2021

Najbardziej kolorowa gazeta w Ameryce

  • Baw się z przenośnym hamakiem
  • Backcountry Camping Food Ideas10 wskazówek dotyczących współpracy z agencją windykacyjnąWean Cubes Pojemniki na żywność dla niemowlątDlaczego giełdy bitcoinów mają różne ceny kupna i sprzedaży, nawet zanim dodają opłaty?Jeśli planujesz inwestować w Bitcoiny, istnieje kilka czynników, o których musisz wiedzieć i dokładnie je sprawdzić. Na przykład, czy wiesz, że giełdy Bitcoin mają różne ceny kupna i sprzedaży, zanim jeszcze możesz to osiągnąć. Tak! Przestrzeń kryptowalut to złożony sektor i będziesz musiał zrozumieć różne aspekty, które mają wpływ na rynek. Możesz sprawdzić Bitcoin Circuit, jeśli chcesz inwestować w kryptowalutę w bezpieczny sposób.

    Giełdy Bitcoin działają jako ciągła podwójna wymiana poprzez wypełnianie księgi zamówień wraz ze sprzedawcami, którzy podają ceny sprzedaży, oraz kupującymi, którzy przedstawiają ceny ofertowe. W związku z tym będziesz mógł zobaczyć, że książka zamówień zawiera serię różnych zapytań z ostatniej transakcji. Na podstawie posiadanej księgi zamówień, dla dowolnej ilości Bitcoinów, którą zobaczysz, zawsze zachodzi ogromna zmiana w cenie kupna i sprzedaży. Cena kupna oznacza – ile kosztowałoby cię za bitcoina kupienie tej ilości, a cena sprzedaży wskazuje – ile byś otrzymał za bitcoina, gdybyś sprzedał tę ilość.

    Ale dlaczego tak jest? Dzieje się tak po prostu dlatego, że im więcej kupujesz Bitcoiny w czasie, przesuwasz się w górę zleceń ask, a cena, którą płacisz, rośnie. To samo zjawisko występuje, gdy sprzedajesz swoje Bitcoiny, twoje zamówienie spada i dlatego ceny są niskie. Po zrealizowaniu zamówienia będziesz musiał również uiścić opłaty wymagane przez giełdę. Zjawisko to jest często określane jako Spread i ma miejsce na każdej giełdzie bitcoinów. Brokerzy bitcoinów na całym świecie sprzedają Bitcoiny ze swoich rezerw. Dlatego, aby utrzymać tę rezerwę, będą musieli kupować i sprzedawać Bitcoiny oraz utrzymywać ją stabilną.

    W rezultacie, w oparciu o zachowanie giełd używanych przez tych górników, brokerzy Bitcoinów zawsze ustalają cenę kupna, która zastąpi ich Bitcoiny dostępne w rezerwie za tę samą lub wyższą cenę, którą zapłacili, aby je kupić. Innym powodem, który ułatwia to zjawisko, jest fakt, że transakcje nie są natychmiastowe i natychmiastowe. Przeniesienie Bitcoinów z rezerwy górnika do portfela zajmuje trochę czasu, a ponieważ znacznik Bitcoin jest aktywny przez 24 godziny, ceny najprawdopodobniej będą się zmieniać w czasie, gdy otrzymasz swoje Bitcoiny. Ogromna zmienność na rynku ma tendencję do drastycznej zmiany ceny Bitcoinów w ciągu sekundy. Dlatego ceny kupna i sprzedaży są bardzo różne.

    Więc teraz wiesz, dlaczego giełdy Bitcoinów mają różne ceny kupna i sprzedaży na długo przed dodaniem opłat do transakcji. Przeczytaj więcej na ten temat i skorzystaj z niezawodnej platformy wymiany kryptowalut, takiej jak Bitcoin Circuit, aby z czasem osiągać dobre zyski, inwestując w najlepszy zakład. Sektor kryptowalut jest nieuregulowany i dlatego będziesz musiał zachować odpowiednie środki.