Recenzja Indigo Platinum Mastercard 2020

Category: Limit Kredytowy
17 lutego 2021

Nasz werdykt

Karta Indigo® Platinum Mastercard®, wydana przez Celtic Bank, jest rozsądną opcją dla tych, którzy chcą ustanowić lub odnowić kredyt i którzy mogą kwalifikować się do wersji, która nie oferuje opłaty rocznej. Limit kredytowy w wysokości 300 USD oznacza, że ​​ta karta nie nadaje się do codziennych wydatków dla wielu klientów, ale opłata za transakcje zagraniczne w wysokości 1% każdej transakcji w dolarach amerykańskich jest najlepsza w swojej klasie dla kart skierowanych do osób, które chcą poprawić swoje wyniki kredytowe. Jeśli masz już ustalony kredyt i szukasz nagród, prawie na pewno dostępne są lepsze opcje.

 • Zakwalifikuj się wstępnie bez szkody dla zdolności kredytowej
 • Raporty do wszystkich trzech głównych biur kredytowychNiska 1% opłata za transakcję zagraniczną
 • Maksymalny limit kredytowy 300 $ minus opłaty
 • Wysoka opłata rocznaWysokie regularne RRSONajważniejsze
 • Dostępna jest wstępna kwalifikacja bez wpływu na Twoją zdolność kredytową
 • Poprzednie bankructwo OKŁatwy proces wstępnej kwalifikacji z szybką reakcjąDarmowy dostęp do konta online (przyjazny dla urządzeń mobilnych)Ochrona przed oszustwami w przypadku zgubienia lub kradzieży kartyAkceptowane w ponad 35 milionach lokalizacji na całym świecie!Spis treści
  • Wprowadzenie
  • W skrócieInne korzyści związane z kartąDrobnym drukiemJak karta się układaPorównaj Indigo Platinum Mastercard z First Progress Platinum Elite Mastercard Secured And Surge MastercardCzy karta jest dla Ciebie?Wprowadzenie

   Dla osób z nieoptymalnym kredytem, ​​które chcą poprawić swój wynik, dokonać zakupów online lub opłacić rachunki, istnieje wiele opcji, w tym zabezpieczone karty kredytowe, niezabezpieczone karty kredytowe i przedpłacone karty debetowe. Wiele z nich wiąże się z opłatami. Natomiast Indigo Platinum Mastercard to odświeżająco prosty produkt bez opłat za zakup.

   Indigo Platinum Mastercard to karta kredytowa oferująca wersję bez rocznych opłat dla kwalifikujących się kandydatów, z linią kredytową 300 USD i opłatą za transakcje zagraniczne w wysokości 1% każdej transakcji w dolarach amerykańskich. Jest to karta Platinum Mastercard, która zapewnia dostęp do usług Mastercard Global Services oraz Platinum Mastercard Rewards and Experiences i zapewnia 0 USD odpowiedzialności za nieautoryzowane transakcje.

   Ta karta jest zazwyczaj przeznaczona dla osób, które chcą ustanowić lub przywrócić kredyt. Dla tych, którzy kwalifikują się do wersji bez opłaty rocznej, jest to rozsądna opcja.

   W skrócie
   • brak opłaty rocznej dla kwalifikowanych klientów
   • opłata za transakcje zagraniczne w wysokości 1% każdej transakcji w dolarach amerykańskichBrak odpowiedzialności za nieautoryzowane obciążeniaPomoc w nagłych wypadkach dostępna praktycznie w dowolnym miejscu (w dowolnym języku) za pośrednictwem usług Mastercard Global ServicesWybierz jeden z kilku projektów kart bez dodatkowych opłatZarządzanie kontem onlineInne korzyści związane z kartą
    • Opłata za transakcję zagraniczną w wysokości 1% : Korzystanie z tej karty poza Stanami Zjednoczonymi spowoduje naliczenie opłaty za transakcję zagraniczną w wysokości 1% każdej transakcji w dolarach amerykańskich. Opłata jest naliczana niezależnie od waluty, w której dokonywany jest zakup.
    • Opłata w wysokości 0 USD od zaliczek gotówkowych w pierwszym roku: Karta oferuje opłatę w wysokości 0 USD od zaliczek gotówkowych w pierwszym roku – po pierwszym roku 5 USD lub 5% kwoty każdej transakcji, w zależności od tego, która wartość jest większa (nie może przekraczać 100 ). Należy pamiętać, że chociaż może nie być opłaty z tytułu zaliczki gotówkowej, posiadacz karty nadal będzie obciążony odsetkami od zaliczek gotówkowych od daty transakcji. Globalne usługi Mastercard: Uzyskaj pomoc w nagłych wypadkach praktycznie o każdej porze, w dowolnym miejscu i w dowolnym języku, aby wymienić kartę, wypłacić zaliczki gotówkowe, zlokalizować bankomat lub zgłosić zgubienie lub kradzież karty.Drobnym drukiem

     Stopy procentowe

    • RRSO w zakupach: 24,90% (stałe)
    • RRSO dla zaliczki gotówkowej: 29,90%RRSO kary: 29,90%, jeśli ma zastosowanie
    • Opłata roczna: 0-99 USD
    • Zaliczki pieniężne:Transakcja zakupu zagranicznego: 1% każdej transakcji w dolarach amerykańskichSpóźniona kara: do 40 $Zwrócona płatność: do 40 $Jak karta się układa

     Indigo Platinum Mastercard kontra zabezpieczona karta kredytowa First Progress Platinum Elite Mastercard®

     Karta Indigo Platinum Mastercard jest niezabezpieczoną kartą kredytową, co oznacza, że ​​jej otwarcie nie wymaga depozytu. Z kolei zabezpieczona karta kredytowa First Progress Platinum Elite Mastercard® wymaga minimalnego depozytu zwrotnego w wysokości 200 USD. Podczas gdy karta z First Progress oferuje linie kredytowe do 2000 $ (w porównaniu z 300 $ w Indigo Platinum Mastercard), linia kredytowa musi być zabezpieczona depozytem w tej samej wysokości.

     Dodatkowo, jeśli nie kwalifikujesz się do wersji Indigo Platinum Mastercard bez opłaty rocznej, karta od First Progress ma niższą opłatę roczną wynoszącą zaledwie 29 USD.

     Obie karty to Platinum Mastercard, które zapewniają taką samą ochronę przed oszustwami i korzyści z usług Mastercard Global Services.

     Indigo Platinum Mastercard kontra karta kredytowa Surge Mastercard®Surge Mastercard®, również wydawana przez Celtic Bank, jest przeznaczona dla osób ustanawiających lub przywracających kredyt. Podobnie jak Indigo Platinum Mastercard, Surge Mastercard raportuje do wszystkich trzech biur kredytowych i oferuje proces wstępnej akceptacji bez wpływu na Twoją zdolność kredytową.

     Roczna opłata za kartę Surge Mastercard jest wyższa, a karta pobiera miesięczną opłatę za utrzymanie ( zobacz stawki i opłaty). Daje jednak również możliwość automatycznego zwiększenia linii kredytowej. Linie kredytowe zaczynają się od 300 do 750 USD.

     Roczne opłaty Surge Mastercard prawdopodobnie sprawiają, że Indigo Platinum Mastercard jest lepszą opcją dla tych, którzy tolerują limit kredytowy w wysokości 300 USD.

     Karta Indigo Platinum Mastercard kontra karta przedpłacona Netspend® Visa®Dla tych, którzy chcą po prostu dokonać zakupów online i nie chcą ustanowić kredytu, warto rozważyć kartę przedpłaconą Netspend® Visa®. Ponieważ Netspend Visa jest kartą przedpłaconą, nie wymaga sprawdzania zdolności kredytowej i nie nalicza odsetek. Twoja zdolność wydawania jest ograniczona tylko ilością pieniędzy zdeponowanych na karcie.

     Jeśli nie masz konta bankowego, jedną z zalet karty Netspend jest to, że może ona otrzymywać bezpośrednie wpłaty zarówno od pracodawców, jak i IRS. Ponadto aplikacja mobilna Netspend może pomóc w zarządzaniu kontem w podróży.

     Karta Netspend oferuje dwie wersje: abonament miesięczny z opłatami do 9,95 $ miesięcznie * lub plan płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem z opłatami za transakcję. Miesięczne opłaty za plan spadają do 5 USD miesięcznie przy bezpośrednich wpłatach w wysokości 500 USD lub więcej.

     Dla tych, którzy nie chcą budować kredytu i nie kwalifikują się do wersji Indigo Platinum Mastercard bez opłat rocznych, karta Netspend Visa Prepaid może być lepszą opcją, zwłaszcza jeśli oczekiwane opłaty są niższe.