Strategie alokacji TSP 2020 – najlepsze dostępne

Category: Jeśli Nie Masz
17 lutego 2021

Udostępniam kilka strategii alokacji TSP na 2020 rok .

Strategie, o których mówię w tym artykule, to:

 • Alokacja indeksu S&P 500
 • Całkowita alokacja indeksów giełdowychWarren Buffett Alokacja TSPDave Ramsey TSP AllocationPaul Merriman TSP AllocationCałkowity przydział TSP na światowym rynku akcjiAlokacja Funduszu Zrównoważonego IndeksuAlokacja z trzech funduszyAlokacja mojego osobistego portfela bogatego w pieniądze Thrift Savings Plan (TSP) to program określonych składek dla pracowników służby cywilnej i emerytów w Stanach Zjednoczonych, a także dla pracowników służb mundurowych.

  Jest to przybliżony odpowiednik 401 tys. Dla pracowników wojska i służby cywilnej.

  Nie jestem tutaj, aby powiedzieć która strategia inwestycyjna TSP jest najlepsza , to głupia sprawa. Udzielenie tego typu porady TSP jest niemożliwe.

  Jedynym sposobem na to jest pójście w przyszłość, zobaczenie, jak się sprawy potoczą, a następnie powiedzenie która alokacja TSP byłaby idealna .

  Dam ci jednak narzędzia do podjęcia świadomej decyzji o najlepszej dla ciebie strategii TSP, z odrobiną do przemyślenia.

  Kilka z tych strategii inwestycyjnych TSP jest polecanych przez znanych guru finansowych takich jak Warren Buffett i Dave Ramsey.

  Zalecenie dotyczące alokacji TSP Dave’a Ramseya jest często wyszukiwanym terminem w wyszukiwarce Google.

  Dodałem również każdą opcję inwestycyjną TSP, jaką mogłem znaleźć, która będzie działać z dostępnymi funduszami.

  OPCJE ALOKACJI TSP 2020 Poniżej znajduje się lista różnych potencjalnych strategii alokacji TSP na ten rok, z których możesz skorzystać. Wyciągnąłem je z różnych źródeł i gdy znajdę nowe, zaktualizuję to. Proszę o przesłanie rekomendacji wraz z obsługiwaną dokumentacją .

  Nawiasem mówiąc, czy wiesz, że TSP ostatnio drastycznie zmienił zasady wypłat ?

  Dowiedz się, jak opanować swoje pieniądze, czytając mój przewodnik TSP. Nie przegap dziesiątek tysięcy na emeryturze!

  Zmaksymalizuj wszystkie korzyści związane z TSP .

  Indeks S&P 500

  To jest przydział aktywów, z którego korzystałem przez większość mojego życia zawodowego.

  Kiedy otworzyłem Roth IRA w 1999 r., Zadzwoniłem do mojego banku i poprosiłem o wpisanie go do indeksu S&P 500. Za namową doradcy inwestycyjnego (większości nie jestem fanem), umieściłem go w funduszu agresywnego wzrostu. . W 2000 roku stracił połowę swojej wartości .

  Od tego dnia zdecydowałem, że S&P 500 będzie moim sposobem na inwestowanie. Wcześniej czytałem, że Warren Buffett powiedział coś, co skutkowało tym, że jeśli nie masz czasu na przeglądanie wykresów giełdowych i czytanie wiadomości finansowych przez cały dzień lepiej zainwestować w indeks S&P 500 i nigdy go nie dotykać .

  Właściwie oto dokładnie to, co powiedział w 2013 roku w swoim liście do akcjonariuszy:

  „Oczywiście większość inwestorów nie uczyniła badania perspektyw biznesowych priorytetem w swoim życiu. Jeśli mądrze, dojdą do wniosku, że nie mają wystarczającej wiedzy na temat konkretnych firm, aby przewidzieć ich przyszłe możliwości zarobkowe… Mam dobrą wiadomość dla tych amatorów: typowy inwestor nie potrzebuje tej umiejętności… W XX wieku Dow Jones Indeks przemysłu wzrósł z 66 do 11 497, przynosząc jednocześnie rosnący strumień dywidend. XXI wiek przyniesie dalsze zyski, prawie na pewno znaczące. Celem amatorów nie powinno być wybieranie zwycięzców… ale raczej posiadanie przekroju firm, które w sumie będą dobrze sobie radzić. Ten cel osiągnie tani fundusz indeksowy S&P 500 .

  Dodatkowo zamiast inwestować spadek żony w akcje Berkshire Hathaway planuje zainwestować je w indeks S&P 500 .

  To powinno ci coś mówić.

  Jeśli to wystarczająco dobre dla Warrena, to wystarczy dla mnie.

  Aby naśladować pełną inwestycję w indeks S&P 500, wystarczy zainwestować 100% w fundusz C.

  Całkowity indeks giełdowy

  Ten wybór inwestycji jest popularny i jest główną rekomendacją JL Collinsa na jego blogu www.jlcollinsnh.com oraz w jego książce The Simple Path to Wealth .

  Zamiast inwestować tylko w największe firmy, które wchodzą w skład indeksu S&P 500, inwestujesz również w te oraz spółki o średniej i małej kapitalizacji. Indeks ten obejmuje całą giełdę w USA (jak sama nazwa wskazuje!)

  Entuzjaści wczesnej emerytury finansowej niezależności (FIRE) będą przysięgać na wyższość tego indeksu w stosunku do indeksu S&P 500 i sugerować, że cokolwiek innego jest herezją!

  Jest wyraźnie bardziej zdywersyfikowany niż S&P 500, a spółki o małych kapitalizacjach są znane z tego, że w dłuższej perspektywie osiągają lepsze wyniki niż duże kapitały, aczkolwiek z potencjalnie nieco większą zmiennością.

  W długim okresie cały fundusz indeksów giełdowych i S&P 500 osiągały podobne wyniki i trudno powiedzieć na pewno, który z nich osiągnie lepsze wyniki w przyszłości.

  Moim zdaniem świetnie sobie radzisz z jednym z nich.

  80% C i 20% S będzie dokładnie naśladować ten popularny indeks.

  Przydział TSP Warrena Buffetta

  Zdjęcie z moneycrashers.com

  Chociaż wspomniałem wcześniej, mój pomysł na alokację wszystkich indeksów S&P 500 pochodzi z czegoś, co Warren Buffett powiedział w biuletynie, tak naprawdę ma bardziej szczegółowe instrukcje, do których chcę się tutaj odnieść.

  Mówiłem wcześniej o tym, jak miał plan, jak zainwestować pieniądze pozostawione dla jego żony. Powiedziałem, że zainwestuje w indeks S&P 500 zamiast w Berkshire Hathaway, ale to tylko część historii .

  Ma również plan, aby dorzucić obligacje, aby nieco złagodzić sytuację, co jest powszechną strategią inwestycyjną. Ilość obligacji, które wrzucisz do miksu, zmniejszy zmienność, ale także ograniczy Twój potencjał wzrostu również podczas boomów.

  W tym samym biuletynie z 2013 roku przedstawił swoją konkretną radę swojemu powiernikowi, jak zainwestować pozostałe pieniądze, które pozostaną jego rodzinie:

  „Moja rada dla powiernika nie może być prostsza: 10% gotówki należy umieścić w krótkoterminowych obligacjach rządowych i 90% w bardzo tanim funduszu indeksowym S&P 500… Wierzę, że długoterminowe wyniki funduszu wynikające z tej polityki być lepsi od osiąganych przez większość inwestorów – czy to fundusze emerytalne, instytucje czy osoby fizyczne – którzy zatrudniają menedżerów o wysokich opłatach .

  Szczęściem, łatwo to naśladować dzięki funduszom oferowanym w ramach planu oszczędnościowego. 90% fundusz C i 10% fundusz G.

  Dave Ramsey TSP Doradztwo inwestycyjne

  Jestem wielkim fanem książki Dave’a Total Money Makeover . Jego małe kroki, by wyjść z długów, są legendarne!

  Ma również zalecenia inwestycyjne TSP dotyczące sposobu inwestowania w plan oszczędnościowy. Jego zastrzeżenia są typowe dla podejścia Dave’a do pieniędzy.

  W typowy dla Dave’a sposób sugeruje, aby najpierw spłacić cały swój dług poza głównym miejscem zamieszkania, zanim zaczniesz inwestować długoterminowo, a także mieć fundusz awaryjny w wysokości od trzech do sześciu miesięcy na wydatki.

  Ma dwa zestawy zaleceń. Jeden nieco bardziej agresywny niż drugi.

  Bardziej konserwatywny: 80% w C, 10% w S, 10% w I.

  Mniej konserwatywne: 60% w C, 20% w S, 20% w I.

  Dalej: Money Guru Paul Merriman’s TSP Allocation Zalecenie:

  CHCESZ WIEDZIEĆ, JAK ZBUDOWAŁEM PASYWNY DOCHÓD DO 10KA $ MIESIĘCZNIE?Nie zarobiłem wszystkich pieniędzy tylko dzięki inteligentnemu inwestowaniu w TSP.

  Zbudowałem portfolio 20 opłaconych domów jednorodzinnych, korzystając z metod, które przedstawiłem na darmowym mini kursie .

  • Nawet przy pracy na pełny etat
  • Nawet w ruchu co 1 do 3 lat
  • Nawet jeśli nie rozumiałem lokalnego rynkuSprawdź mój mini-kurs pokazujący kilka metod kupowania nieruchomości z dużymi rabatami i tworzenia ogromnych przepływów pieniężnych .

   Paul Merriman Zalecenia dotyczące alokacji TSP

   Paul Merriman jest odnoszącym sukcesy doradcą w zakresie inwestowania w fundusze inwestycyjne i fundusze indeksowe. Jest znakomitym autorem, mówcą i jest dobrze znany z najlepszego portfela kup i trzymaj .

   Ten portfel składa się z funduszy indeksowych i ma niesamowite osiągnięcia . Niestety, ze względu na różne rodzaje funduszy znajdujących się w tym portfelu, nie można naśladować dostępnych środków TSP.

   Jeśli jesteście ciekawi, napisałem artykuł o tym, jak inwestować w ten portfel:

   Wyjaśnia, że ​​przede wszystkim tym, czego brakuje funduszom TSP, są fundusze wartości , które są kluczowym elementem jego strategii zwiększania typowych zwrotów z funduszy indeksowych.

   Robi konkretne zalecenia dla właścicieli TSP, korzystając z tego, co jest nam dostępne.

   Ma 3 oddzielne zalecenia oparte na twojej tolerancji ryzyka: konserwatywne, umiarkowane i agresywne.

   We wszystkich trzech portfelach część kapitałowa portfela jest podzielona w ten sam sposób:

   50% w S, 25% w C, 25% w I.

   Przy agresywnym portfelu cała kwota jest inwestowana w ten sposób. Konserwatywne i umiarkowane portfele mają część całkowitej kwoty zainwestowanej w fundusze F i G. Ta część nie jest narażona na ryzyko giełdowe , jak fundusze C, S i I.

   Jego rada jest taka, że ​​generalnie młodsi inwestorzy mogą sobie pozwolić na większą agresywność, a wraz z wiekiem stajesz się bardziej konserwatywny, ale jest to uogólnienie i sytuacja każdego może się różnić.

   Konserwatywny portfel to 18% G i 42% F, a reszta w S, C i I na poziomie 50/25/25.

   Średni portfel to 12% G i 28% F, a reszta w S, C i I na poziomie 50/25/25.

   W załączeniu znajduje się grafika z jego witryny internetowej, przedstawiająca dokładnie, jak wykonać tę strategię.

   Oto link do jego artykułu na temat zaleceń TSP:

   Całkowity portfel światowej giełdy

   Ta mieszanka portfeli jest strategią inwestycyjną TSP wzorowaną na funduszu Vanguard Total World Stock Index Fund (VTWSX).

   Pozwoli Ci to mieć ekspozycję na rynki akcji na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych i rozwiniętych rynkach zagranicznych.

   Słabością tego portfela w porównaniu z portfelem Vanguard jest ekspozycja na rynki wschodzące.

   Fundusz I ma obecnie tylko gospodarki rozwinięte, a nie rynki wschodzące. Podobno istnieje plan zmiany funduszu I w przyszłości na rynki wschodzące, ale jeszcze się to nie stało.

   Ma to znaczenie, ponieważ fundusz I nie jest tak zróżnicowany, jak mógłby być, a to może wpłynąć na zwroty.

   Fundusz Vanguard, którego wzoruję, ma około 60% portfela w akcjach amerykańskich, a reszta to akcje międzynarodowe. Aby modelować ten portfel użyj 48% C i 12% S, aby utworzyć giełdę w USA, a następnie użyj 40% I dla reszty.

   Mieszanka 48/12 pochodzi z podzielenia 60% na mieszankę 80/20 w celu osiągnięcia całkowitego indeksu giełdowego.

   Portfel Funduszu Zrównoważonego Indeksu

   Portfel ten ma naśladować Vanguard Balanced Index Fund Admiral Shares (VBIAX).

   To sposób na dostęp do całego rynku akcji i obligacji w USA. Ma znacznie mniejszą zmienność niż całkowity indeks giełdowy dzięki wykorzystaniu obligacji, aby wygładzić jazdę. Saldo tego portfela to 60% akcji i 40% obligacji.

   Można to osiągnąć poprzez 48% C, 12% S i 40% F.

   Oczywiście możesz dostosować stosunek akcji do obligacji, aby sprostać dowolnemu poziomowi ryzyka.

   Portfel trzech funduszy

   To ulubione miejsce Bogleheadów (tych, którzy kochają Vanguard i jego założyciela Jacka Bogle’a).

   Ten fundusz składa się z 1/3 każdego z następujących:

   • Vanguard Total Stock Market Fund
   • Vanguard Total International Stock Market FundFundusz Vanguard Total Bond MarketTen fundusz jest szeroko zdywersyfikowany, ale ma dużą wagę w spółkach o dużej kapitalizacji. Pamiętaj, że fundusz I nie ma takiej ekspozycji na rynki wschodzące, jak w przypadku funduszu Total International Stock Market, więc wersja planu oszczędnościowego oszczędności nie będzie identyczna, dopóki I nie obejmie większej liczby krajów i rynków wschodzących.

    Aby naśladować fundusz Total Stock Market, podzieliłem 33% na split 80/20 C / S. Stąd biorę moje dziwne procenty.

    Sposobem na dokładne naśladowanie tego portfela jest: 27% C, 7% S, 33% I, 33% F.


    Upewnij się, że prawidłowo używasz tych zalecanych przydziałów!Większość ludzi to schrzaniła.Mój obecny przydział TSP na 2020 r

    Każdego tysiąclecia dosłownie tysiące ludzi wyszukuje w Google „Bogaty na pieniądze przydział TSP.

    Do tej pory nikt nigdy nie wiedział, w jaki sposób inwestuje błyskotliwy umysł mistrza.

    Podoba mi się pomysł bycia nieco cięższym na akcjach spółek o średniej kapitalizacji, w przeciwieństwie do bycia po prostu tylko indeksem S&P 500. Oczywiście sprzeciwiam się filozofii Warrena Buffetta.

    Nie wiem, jakie to mądre!

    Miałem tam międzynarodowe posypki na 10%, ale zrezygnowałem z tego. Istnieje wystarczająca międzynarodowa ekspozycja między C i S IMHO.

    Rich pieniądza światowego portfela dominacja TSP:

    50% S / 50% C.

    Wiem wiem. Powinienem pobierać opłaty za ujawnienie mojego osobistego portfolio. Po prostu mam w sercu zbyt dużo miłości i altruizmu ( i nikt nie czyta tego bloga ).

    Najlepszy fundusz TSP na 2020 r

    To jest ważna część. Ujawniam tutaj tajemnice, o których nikt inny nie wie…

    Pytanie, co jest najlepszym funduszem TSP na rok 2020 zostaje poproszony przez cały czas .

    To zasadniczo błędne pytanie.

    Jeśli pytasz, który fundusz TSP jest najlepszy, możesz pomyśleć, że przeskakiwanie między funduszami w odpowiednim czasie, w zależności od cykli, danych ekonomicznych, polityki itp., Przyniesie Ci lepsze zwroty.

    Możesz również wierzyć, że eksperci przeczesujący rynek w poszukiwaniu danych i utalentowani czytelnicy wykresów mają jakiś sposób na ustalenie, które fundusze powinny osiągać lepsze wyniki w najbliższej przyszłości.

    Jestem tutaj, aby ci powiedzieć, że ludzie o takich zdolnościach nie istnieją.

    Jest wielu pozerów, którzy zbierają fortunę na Wall Street, pisząc blogi i przygotowując segmenty informacyjne, twierdząc, że ten wyjątkowy prezent. Kiedy mają rację, otrzymują ogromne nagrody i premie.

    Kiedy się mylą, wyjaśniają, dlaczego rynek nie zrobił tego, co myśleli, i dokonują nowej prognozy. W końcu przestają się z tym uporać, wypadają z łask i zostają w puszce.

    Ich pomyślne prognozy, IMHO, są w dużej mierze przypisywane szczęściu . To, że tym razem mieli rację, nie oznacza, że ​​będą tuż obok.

    Pojęcie to jest trudne do wyjaśnienia w kilku akapitach. Jeśli to, co mówię, ma dla Ciebie trochę sensu i chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj następujący artykuł:

    Nie ma najlepszego funduszu TSP w 2020 ani innym roku. Istnieją świetne strategie alokacji TSP, które powinny działać, jeśli będziesz je konsekwentnie stosować przez długi czas (to znaczy dekady).

    To właśnie ci dałem w tym artykule. Opcje doskonałych strategii alokacji TSP.

    Zmiana strategii czy funduszy to często przepis na niskie zyski.

    Większość z tych metod inwestowania w TSP powinna działać dobrze, jeśli regularnie uczestniczysz w swoim planie oszczędnościowym, upewniasz się, że otrzymujesz dopasowanie, jeśli jest on oferowany, i trzymasz się tej samej strategii inwestycyjnej TSP przez długi czas.

    Przestrzegałbym przed przeskakiwaniem między strategiami za każdym razem, gdy znajdziesz coś jasnego i błyszczącego. Wiele osób ogranicza swoje długoterminowe zyski „tańcząc na rynku i poza nim. (Warren Buffett)

    Aby zrozumieć wszystkie te porady TSP, warto poznać pięć podstawowych funduszy w ramach TSP i z czego się składają. Jest to ważne, aby zrozumieć, w jaki sposób są one wykorzystywane do budowania portfeli inwestycyjnych TSP.

    PORADNIK INWESTYCYJNY TSP – FUNDUSZE