Apple przecenia programy w App Store. Które są najlepsze?

Dom - Tech - Apple przecenia programy w App Store. Które są najlepsze?

20.06.2019-248 widoki -Tech

Apple przecenia aplikacje. Sprawdź, które są najlepsze  Tech

Od wciągających gier do aplikacji służących do badania sprawności iPhone’a. Serwis "Business Insider" przygotował listę najlepszych produktów w sklepie Apple a mianowicie App Store, które w tej chwili są przecenione. Ale powinno się sie spieszyć, atrakcyjne propozycji mogą skończyć się w każdej chwili - przestrzega "BI".

1. Spoiler Alert, cena: 0, 99 USD (zazwyczaj 2, 99 USD)

Spoiler Alert to zręcznościowa, dwuwymiarowa gra, po którą gra się... od końca. Wcielamy się po niej w herosa, a naszym zadaniem jest przejście z ostatniego do głównego poziomu. W międzyczasie oddajemy zebrane monety, ożywiamy zabitych wcześniej przeciwników i odbudowujemy zniszczone przeszkody.

Od przemysłu do inżynierii. Apple zmienia Amerykę

2. Geekbench 3, cena: bezpłatnie (0, 99 USD)

Geekbench 3 to aplikacja, za sprawą której dowiemy się, jak siedzi "pod maską" własnego smartfona. "Apka" testuje wydajność procesora, pamięci RAM i baterii w naszych iPhone'ach i iPadach. Obsługa aplikacji jest dziecinnie prosta. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk jak i również po chwili na wyświetlaczu pojawi się pełny raport dotyczący kondycji naszych gadżetów.

3. Threes, cena: 1, 99 USD (2, 99 USD)

"Trójki" zostały okrzyknięte najlepszą grą dzięki iPhone’a w 2014 r.. To gra logiczna, której reguły są niezwykle nieskomplikowane. Zadanie polega na przesuwaniu kafelków z liczbami na planszy i tworzenie wielokrotności liczby 3. Jeżeli nam się uda, uwalniamy obszar, co utrzymuje nas przy grze. Gra toczy się do momentu, gdy braknie nam ruchów. Miłośnicy zabawy podkreślają, że jej sporym atutem jest ścieżka dźwiękowa.

4. Focus Twist, cena: bezpłatnie (1, 99 USD)

Smart Watch wielką wtopą? "To tylko przejściowa moda"

To zastosowanie, która pozwala użytkownikowi dzięki dopasowanie ostrości zdjęcia na jego zrobieniu.

5. Dark Echo, cena: zbytnio darmo (1, 99 USD)

Dark Echo to guzik innego jak "mobilny horror", jeden z najlepszych przy ostatnich latach. Wcielamy się w postać, który pokonuje kolejne pomieszczenia w absolutnej ciemności. Musimy polegać jedynie na słuchu, ale to wystarcza do zachowania orientacji. W grze chodzi o to, aby znaleźć wyjście, ale nie zaakceptować jest to takie proste.

6. Line Runner 2, cena: za bezowocnie (1, 99 USD)

Cel gry Line Runner 2 jest jeden: biegać, mknąć i jeszcze raz zasuwać. Po drodze, od czasu do czasu, musimy też skakać. Grafika odrzucić rozpieszcza, ale możemy przynajmniej poćwiczyć refleks, bo rozrywka toczy się w bardzo szybkim tempie.

Związane z