Ford zapowiedział oczywiście hybrydowego Mustanga

Dom - Technologie - Ford zapowiedział oczywiście hybrydowego Mustanga

30.08.2019-13 widoki -Technologie

Hybrydowy Mustang

Ford zapowiedział stworzenie nowej, hybrydowej odmiany Mustanga do 2020 r.. Ikona amerykańskich muscle carów dostanie napęd, który utożsamiamy głównie z oszczędnymi autami kompaktowymi.

Fani wielkich, amerykańskich samochodów i napędów V8 wiadomość mogą stanowić na skraju załamania. Zadowolone będą jednak osoby, którym zależy na jeszcze sprawniejszym Mustangu.

Zdaniem Forda osiągi hybrydowego Mustanga są porównywalne do tych, które oferuje silnik V8. Obok okazji samochód będzie zużywał mniej paliwa.

Moc hybrydy

Osiągnięcia najnowszych samochodów elektrycznych sprawiają, że cele wetknięte przez Forda są bardzo prawdopodobne. Ostatecznie najpoważniejszą korzyścią elektrycznego silnika jest bezzwłoczne osiągnięcie maksymalnego momentu obrotowego.

– Na papierze, hybrydowy Mustang nie wygląda wcale specjalnie, ale osoby, które doświadczyły niesamowitego szybszego znanego z elektrycznych pojazdów wiedzą, że nowy napęd może wynieść model dzięki wyżyny osiągów całej nowej generacji samochodów – napisał nam Brian Moody, redaktor naczelny Autotradera.

Dlatego 2, 2-tonowy SUV Tesla Model X może przysporzyć Ferrari wiele problemów w trakcie wyścigu na prostej drodze. Dlatego też hybrydowe BMW i8 rozpędza się do 100 km/h w cztery sekundy i jednocześnie spala 4, 7 litra paliwa na 100 kilometrów.

Foto: Ford Ford Mustang

Ford nie powiedział dzięki razie czy hybrydowy Mustang zostanie wyposażony w cztero- czy sześciocylindrowy, turbodoładowany silnik EcoBoost.

Niezależnie od tego, który konkretnie silnik pojawi się pod maską nieznanego Mustanga, na pewno wyśmienicie radziłby sobie w wyścigach. Przy okazji pomoże Fordowi osiągnięcie celu dotyczącego spalania paliwa w nowych samochodach.

Ford potwierdził, że hybrydowy Mustang produkowany będzie w fabryce w metropolii Flat Rock w będzie Michigan.

Firma ogłosiła też, że przeznaczy 4, 5 miliarda dolarów w dostarczenie na rynek kliku nowych modeli elektrycznych i hybrydowych podczas najbliższych pięciu lat.

Tagi: Ford samochody samochody hybrydowe wozy elektryczne Komentując korzystasz spośród narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obligatoryjne na Facebooku mieszczą się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie na temat likwidacji OFE. Na jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, może uniknąć kary. Wystarczy czynny żal

REKLAMY Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę po aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał świeże zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Agencji bankowej i kilkunastu pracowników. Idzie o aferę GetBack

Notowanie

Związane z