Udzielenie pożyczki

Udzielenie pożyczki
Category: Często Zadawane
16 października 2020

Szukasz rozwiązań pożyczek społecznościowych w Ameryce Północnej? Kliknij tutaj, aby zobaczyć, jak możemy pomóc.

Nasze rozwiązanie składa się z trzech kluczowych komponentów, które są bezproblemowo zintegrowane.

Po więcej informacji

Korzyści

  • Lepsza obsługa klienta dzięki skróceniu czasu podejmowania decyzji
  • Zwiększone przychody dzięki optymalizacji decyzji biznesowych i głębszemu zaangażowaniu klientów
  • Ograniczone ryzyko i usprawnione decyzje
  • Zwiększona produktywność personelu dzięki zautomatyzowanym przepływom pracy i współpracy
  • Zwiększona wydajność personelu
  • Poprawiona komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna

Fusion Credit Connect


Umożliwia RM szybszą identyfikację najlepszych możliwości, poprawę komunikacji z klientami, zmniejszenie liczby błędów i ostatecznie generowanie wyższych przychodów.

Przedsiębiorstwo Fusion Credit Management


Zapewnia bogate funkcjonalnie zarządzanie przepływem pracy przy udzielaniu pożyczek korporacyjnych – płynnie zintegrowane z kompleksowym procesem pożyczkowym.

Fusion Loan IQ


Wiodące na świecie rozwiązanie do obsługi pożyczek komercyjnych – płynnie zintegrowane z kompleksowym środowiskiem pożyczkowym Finastra.

Spostrzeżenia ekspertów

Nasi eksperci ds. Kredytów omawiają wyzwania związane z procesem kredytowania dla przedsiębiorstw oraz sposób, w jaki kompleksowe udzielanie pożyczek Finastra pomaga bankom w tworzeniu rozwiązania pożyczkowego jutra już dziś.

W jaki sposób kompleksowe pożyczki Finastra pokonują wyzwania związane z procesami kredytowymi banków dla przedsiębiorstw

John Payne przygląda się wyzwaniom związanym z kompleksowym procesem kredytowym i tym, jak banki domagają się cyfrowej transformacji i integracji

Dlaczego kompleksowe podejście do technologii cyfrowej to przyszłość pożyczek korporacyjnych

Chris Papathanassi podziela zalety cyfrowego środowiska pożyczkowego

Wartość dodana dla banków i pożyczkobiorców

Zbuduj zwycięską ofertę pożyczek korporacyjnych na przyszłość


Zapoznaj się z naszym przewodnikiem, aby zobaczyć, jak kompleksowe rozwiązanie pożyczkowe firmy Finastra umożliwia świadczenie lepszych usług swoim klientom.


Zobacz, jak kompleksowe pożyczki to rozwiązanie przyszłości, korzystając z naszego arkusza informacyjnego.


Chcesz dowiedzieć się, jak zmaksymalizować swoje portfolio? Nasza broszura pokazuje, w jaki sposób może pomóc kompleksowa pożyczka Finastra.


Pożyczki mogą się dziś zdigitalizować. W świetle obecnego kryzysu i pilnej potrzeby efektywnego kredytowania kluczowych sektorów, takich jak małe i średnie przedsiębiorstwa, czy branża ma wybór? Jego przyszłość jest całkowicie cyfrowa.

Kompletne rozwiązanie w zakresie udzielania pożyczek komercyjnych

Nasze rozwiązanie Total Lending przekształca i powiększa Twój portfel pożyczkowy poprzez bezproblemową integrację kluczowych produktów, które zapewniają niezrównane i nieograniczone możliwości instytucjom społeczności w Ameryce Północnej. Zobacz, jak możemy pomóc poniżej.

Fusion LaserPro


Podstawą rozwiązania Total Lending i zapewnia zgodne zarządzanie dokumentami kredytowymi, aby zapewnić spokój ducha, wiedząc, że pakiety pożyczek spełniają ciężar regulacji.

Fusion CreditQuest


Rozwiązanie w zakresie udzielania pożyczek komercyjnych dla Total Lending Commercial i zapewnia krytyczną ocenę ryzyka i analizę ryzyka w celu uzyskania dochodowych pożyczek o zmniejszonym ryzyku kredytowym.

Fusion DecisionPro


Zapewnia oprogramowanie do udzielania pożyczek na potrzeby pożyczek konsumenckich, aby pomóc zaspokoić potrzeby wszystkich rodzajów pożyczek osobistych

Razem tworzą najpotężniejsze kompleksowe rozwiązanie w zakresie udzielania pożyczek w branży finansowej.

Usługi globalne

Uzyskaj maksymalną wartość dzięki rozwiązaniom Fusion

W ramach Finastra Global Services oferujemy usługę spełniającą wszystkie potrzeby, umożliwiającą wdrażanie, optymalizowanie i ulepszanie rozwiązań w sposób lepszy, szybszy i bezpieczniejszy .

Odkryj nasze pełne portfolio usług, które pomogą Ci uwolnić pełny potencjał Twoich rozwiązań kredytowych.

Często Zadawane Pytania

Co to jest udzielenie pożyczki?

Udzielenie pożyczki to proces, który zachodzi, gdy kupujący uzyskuje pożyczkę od pożyczkodawcy, składający się z kilku etapów, począwszy od złożenia wniosku o pożyczkę przez pożyczkobiorcę, złożenia odpowiedniej dokumentacji, oceny przez pożyczkodawcę wniosku i ryzyka kredytowego, aż do finalnego finansowania kredyt.

Czy udzielanie pożyczki zostało usprawnione?

Uzyskanie pożyczki od pożyczkodawcy przez kupującego składa się z kilku etapów. Upewnij się, że Twój proces jest łatwy dla pożyczkobiorcy dzięki spójnemu doświadczeniu poprzez złożenie wniosku o pożyczkę, złożenie odpowiedniej dokumentacji, ocenę wniosku i ryzyka kredytowego oraz ostateczne finansowanie pożyczki.

Jak może pomóc oprogramowanie do udzielania pożyczek?

Rozwiązania programowe mogą umożliwić proces udzielania pożyczek instytucjom finansowym i innym pożyczkodawcom, począwszy od wniosku o pożyczkę, dokumentacji, gwarantowania emisji, decyzji kredytowych, analizy ryzyka i finansowania pożyczki.