Wykorzystaj więcej

tego, co Twoje

17 lutego 2021

Skonfiguruj automatyczne zapisywanie w aplikacji Chase Mobile ® i zapisuj w swoim tempie

Wyznaczasz sobie cele. Pomożemy Ci się tam dostać.

Bez względu na to, gdzie jesteś na swojej drodze, oferujemy produkty i usługi finansowe, które Ci pomogą.

Zapoznaj się z naszymi opcjami sprawdzania i znajdź taki, który odpowiada Twoim codziennym potrzebom bankowym

Zobacz opcje sprawdzania »

Wybierz konto oszczędnościowe, aby odłożyć środki na specjalny zakup lub deszczowy dzień

Zobacz opcje wyszukiwania »

Zwiększaj swoje pieniądze z pewnością. Nasze płyty CD oferują gwarantowane stawki z opcjami krótko- lub długoterminowymi

Dowiedz się o płytach CD »

Inwestowanie na swój sposób jest łatwe dzięki inwestycjom online lub wskazówkom doradcy JPMorgan

Dowiedz się więcej o inwestowaniu »

Jesteśmy z Tobą na każdym kroku


Niezależnie od tego, czy jesteś na ulicy od nas, czy w całym kraju

pomagamy Ci w zarządzaniu Twoimi pieniędzmi.

Dzięki blisko 4900 oddziałom w całym kraju odwiedź najbliższy oddział i spotkaj się z naszymi specjalistami

Znajdź oddział w pobliżu »

Zaplanować spotkanie

Łatwy dostęp do swoich pieniędzy dzięki ponad 16 000 bankomatów w całym kraju

Znajdź bankomat w pobliżu »

Dokonuj płatności, wpłacaj i zachowuj

kontrolę z dowolnego miejsca

Ucz się więcej

Pomożemy Ci zapanować nad swoimi finansami

Ułatwiamy śledzenie wydatków i oszczędności

pomagając jednocześnie mieć pewność, że Twoje pieniądze są bezpieczne.

Uzyskaj codzienny wgląd w swoje codzienne

wydatki, oszczędzanie, zarabianie i więcej dzięki funkcji

Snapshot w aplikacji mobilnej Chase

Jesteśmy za twoimi plecami. Zobacz, jak możemy pomóc chronić Twoje pieniądze dzięki alertom na koncie, funkcji odblokowania blokady karty i całodobowemu monitorowaniu oszustw

Uzyskaj więcej ze spersonalizowanej relacji

z Chase Private Client1

Ekskluzywne korzyści i korzyści, dostosowane wskazówki i priorytetowa obsługa dla Ciebie i Twojej rodziny.

Jesteśmy tu dla Ciebie

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem rynkowym, w tym możliwą utratą kapitału, i nie ma gwarancji, że cele inwestycyjne zostaną osiągnięte. Wyniki historyczne nie gwarantują wyników przyszłych.

JPMorgan Chase i jej spółki zależne nie udzielają porad podatkowych, prawnych ani księgowych. Niniejszy materiał został przygotowany wyłącznie w celach informacyjnych i nie ma na celu dostarczenia porad podatkowych, prawnych lub księgowych i nie należy na nich polegać. Przed przystąpieniem do jakiejkolwiek transakcji należy zasięgnąć porady doradców podatkowych, prawnych i księgowych.

Produkty i usługi inwestycyjne są oferowane przez JP Morgan Securities LLC (JPMS), zarejestrowanego brokera-dealera i doradcę inwestycyjnego, członkaFINRAiSIPC. Renty są udostępniane przez Chase Insurance Agency, Inc. (CIA), licencjonowaną agencję ubezpieczeniową, działającą jako Chase Insurance Agency Services, Inc. na Florydzie.

JPMS, CIA i JPMorgan Chase Bank, NA są spółkami stowarzyszonymi pod wspólną kontrolą JPMorgan Chase & Co. Produkty nie są dostępne we wszystkich stanach.


PRODUKTY INWESTYCYJNE I UBEZPIECZENIOWE SĄ:

NIE UBEZPIECZONE FDIC NIE UBEZPIECZONE PRZEZ ŻADNĄ FEDERALNĄ AGENCJĘ RZĄDOWĄ NIE MA DEPOZYTU ANI INNEGO ZOBOWIĄZANIA ANI GWARANTOWANEGO PRZEZ JPMORGAN CHASE BANK, ANA ANI JEGO PODMIOTÓW STOWARZYSZONYCH PODLEGAJĄCY RYZYKOM INWESTYCYJNYM, W TYM MOŻLIWYM ZAKŁADOM

Aplikacja Chase Mobile ® jest dostępna dla wybranych urządzeń mobilnych. Zarejestruj się w Chase Online SM lub w aplikacji Chase Mobile. Chase QuickDeposit SM podlega limitom wpłat, a środki są zwykle dostępne do następnego dnia roboczego. Limity wpłat mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Obowiązują inne ograniczenia. Zobacz chase.com/QuickDeposit lub aplikację Chase Mobile, aby uzyskać informacje na temat kwalifikujących się urządzeń mobilnych, ograniczeń, warunków i szczegółów. Mogą obowiązywać opłaty za wiadomości i dane.

1 „Chase Private Client to marka produktów bankowych i inwestycyjnych oraz oferty usług. Chase Private Client jest dostępny dla osób, które utrzymują średnie dzienne saldo w wysokości 250 000 USD lub więcej w dowolnej kombinacji kwalifikujących się zidentyfikowanych depozytów.

i inwestycje b. Jeśli całkowite saldo kwalifikujących się depozytów i inwestycji nie spełnia wymagań Chase Private Client, Chase może skontaktować się z Tobą w celu ustalenia alternatywnego produktu Chase.

a Kwalifikujące się rachunki osobiste i firmowe, które posiadasz, obejmują to konto i do 9 rachunków czekowych Chase Private Client, Chase High School Checking SM, Chase osobiste rachunki oszczędnościowe (z wyłączeniem Chase Premier Savings SM), Chase Liquid Cards, CD, Chase Business Checking i rachunki oszczędnościowe (salda na rachunkach powierniczych adwokatów, rachunkach powierniczych funduszy klientów oraz rachunki rządowe lub rachunki non-profit nie kwalifikują się) lub niektóre rachunki powiernicze i powiernicze zarządzania inwestycjami, niektóre Chase Retirement CD lub niektóre Chase Retirement Money Market (salda w planach Chase Money Purchase Pension i Profit Sharing nie kwalifikują się).

b Kwalifikujące się inwestycje osobiste obejmują: Salda przed końcem miesiąca dla produktów inwestycyjnych i rentowych oferowanych przez JPMorgan Chase & Co. lub jej spółki stowarzyszone i agencje. Salda w planach 529 i niektórych kontach inwestycyjnych w ramach planów emerytalnych, takich jak plany emerytalne i plany podziału zysków, nie kwalifikują się do tego. Produkty inwestycyjne i powiązane usługi są dostępne tylko w języku angielskim.

2 Wszelkie przedstawione oświadczenia są bezpłatne, mogą nie odzwierciedlać doświadczeń innych klientów i nie stanowią gwarancji przyszłych wyników lub sukcesu.